KONST / Litografier / Färglitografi 14676094
nr 1467 6094
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Tupp. Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 30x22, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:08:54
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin